גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
הופעות מחול ובלט

ליטא 2019 - תיאטרון מחול אאורה - Game Changer

עיר תאריך מיקום ההצגה
תל אביב-יפו מרכז סוזן דלל - אולם סוזן דלל 34 כרטיסים
126 - 141 תל אביב-יפו
רכישת כרטיסים ליטא 2019 - תיאטרון מחול אאורה - Game Changer, תל אביב-יפו, מרכז סוזן דלל - אולם סוזן דלל רכישת כרטיסים שעה
קרדיט לתמונה: Laura Vanseviciene
ליטא 2019 - תיאטרון מחול אאורה - Game Changer

משך: שעה

מפיק: מרכז סוזן דלל - רשימת הופעות

אין כניסה למאחרים 
אין כניסה מתחת לגיל 3

Game Changer

דיכוי עשוי להיראות בטוח, ברור ומתמיד, אך הוא אינו מתיישב עם הטבע האנושי – ככל שהדיכוי מכביד עלינו את עולו, כך גדלה כמיהתנו הנסתרת לחופש. יצירה עבור 10 רקדנים המציגה תלבושות מרהיבות בעיצוב אדריכלי המגבילות את הרקדנים ומשקפות בצורה מושלמת את האיפוק שעל החברה להתגבר עליו, ומאלצת אותם להתמקד בתנועות עדינות לפני שהפראות מתחילה. רוח החופש והרצון לפרוץ מן המערכת תמיד קיימים במחשבותיו של האדם.

 תיאטרון מחול אאורה. הסטודיו למחול מודרני הוקם על ידי בירוטה לטוקייטה בקובנה בשנת 1995 כתיאטרון המחול העירוני "אאורה", והיא עדיין עומדת בראשו. לטוקייטה, המנהלת והכוריאוגרפית של התיאטרון, זכתה בפרסים חשובים רבים ובהם שני פרסיי "צלב זהב הבמה", הפרס הממשלתי בתחום התרבות והאמנות. בשנת 2018 עיטר משרד התרבות של מדינת ליטא את בירוטה לטוקייטה באות הכבוד "האירי והאמיני" בשל תרומתה יוצאת הדופן לתרבות ואמנות בליטא. תיאטרון המחול "אאורה" הינו קבוצת מחול בינלאומית המורכבת מרקדנים ממדינות שונות. הקבוצה מפתחת פרויקטים משותפים עם אמנים מתחומים שונים ומופיעה ברחבי העולם כולו. מאז היווסדותו יצר ועיצב התיאטרון את פני המחול המודרני בליטא. "אאורה", ופסטיבל המחול הבינלאומי שאותו מארגנת בירוטה לטוקייטה מאז 1989, מהווים חלק אינטגרלי של התרבות והאמנות, הן בעיר קובנה והן בליטא כולה.

 

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter

קרדיט לתמונות: Laura Vanseviciene